free html5 templates

Kamera samojezdna
obrotowa

Kamera samojezdna
nieobrotowa

Kamera wsuwana
z pomiarem spadków

kamery wsuwane
do małych średnic

Zadymiarki kanałowe

urządzenia
do czyszczenia rur

Czy wiesz że:

Sprzedaliśmy już w Polsce
(stan na dzień 1 X 2020)

470

Kamer inspekcyjnych

531

zadymiarek kanałowych

„Jesteśmy polskim producentem kamer do inspekcji TV rur kanalizacyjnych oraz zadymiarek kanałowych . Produkujemy kamery samojezdne obrotowe, nieobrotowe jak i kamery wpychane.
Nasze produkty cechuje bardzo wysoka trwałość, mobilność, wygoda użytkowania, oraz doskonała jakość. Produkcją i serwisem kamer inspekcyjnych zajmujemy się już ponad 25 lat, więc znamy potrzeby rynku doskonale. Byliśmy pionierami w dziedzinie serwisu i rozpowszechniania kamer inspekcyjnych w Polsce. Kupując od nas kamery do inspekcji, mają Państwo gwarancję że sprzęt ten będzie służył wiele lat. Zaufało nam już ponad 500 klientów w Polsce, co świadczy o tym, że jesteśmy bardzo wiarygodni.

Możemy przedstawić Państwu na życzenie nasze referencje i listę zadowolonych klientów .
Co najważniejsze ,zakupując sprzęt w naszej firmie mają Państwo pewność że kupują bezpośrednio od producenta a nie od pośrednika dystrybuującego produkty dalekowschodnie, które często znikają potem nagle z rynku a klient pozostaje bez dostępu do części zamiennych i serwisu. Pamiętaj, kamera inspekcyjna z racji warunków pracy jest bardzo narażona na uszkodzenia ( uszkodzenie kabla, pęknięcie szyby, zalanie wnętrza kamery , uszkodzenia mechaniczne itp). Dlatego dostęp do serwisu z dużym magazynem części zamiennych jest szalenie istotny. Nasz serwis znajduje się we Wrocławiu i zapewnia naprawę zwykle w czasie do 48 godzin. Dzięki temu, że znamy swój sprzęt na wskroś oraz mamy dostęp do części w ilościach hurtowych gwarantujemy najniższe ceny wszelkich napraw. „

Kontakt

Adres:

Camlogic
Producent kamer inspekcyjnych i zadymiarek kanalowych
Świnoujska 5a, 54-313 Wrocław

Telefony:

tel.kom. : +48 501 151 180

E-mail:

firma@camlogic.pl

Godziny Pracy:

Pracujemy w dni powszednie
od godziny 10:00 - 17:00

Adres

Camlogic
ul. Świnoujska 5a
54-313 Wrocław

Dane kontaktowe

Email: firma@camlogic.pl
tel.kom.: +48 501 151 180