simple site builder

BCross 
Kamera samojezdna nieobrotowa

kamera

Kamera inspekcyjna, samojezdna przeznaczona do rur o średnicy od 100mm.

Motywem przewodnim w procesie konstrukcji tej kamery, było wykonanie bardzo mało awaryjnej kamery nieobrotowej z dużym kątem widzenia i znakomitej jakości obrazem. Kamera, wraz z bębnem kablowym , kablem i sterowaniem zabudowana w postaci monolitu, co powoduje znakomitą wygodę pracy. Sprzęt aby zaczął pracować wystarczy włączyć jednym przyciskiem, nie potrzeba żadnych kabli, przedłużaczy , zasilaczy itp. Całość pracuje na wewnętrznym akumulatorze litowo jonowym . Oświetlenie typu LED o zmiennej szerokości kąta oświetlenia. Kamera w wózkiem samojezdnym jest wodoszczelna, posiada także zawór do pompowania.


Mobirise

Bęben BN300

Bęben BN300 – to kompaktowy, mobilny bęben, który z niezwykłą wygodą pozwoli na pracę kamery w każdych warunkach. Mieści on do 300m kabla. Pod bębnem znajduje się garaż dla kamery samojezdnej. Bęben ten posiada duże, wygodne pompowane koła do transportowania.

Mobirise

Bęben BN100

Bęben BN100 to alternatywne rozwiązanie stosowane w przypadku kabla do 100m.

Mobirise

Kamera wyposażona jest w klawiaturę do opisu uszkodzeń. Inspekcja nagrywana jest na karcie SD. Sterowanie kamerą obrotową oraz wózkiem samojezdnym odbywa się z poziomu pulpitu. Wózek samojezdny posiada gąsienice napędowe oraz dołączane koła o różnej średnicy. Gąsienice stanowią napęd w rurach 100mm, w większych średnicach są wspomaganiem napędu ułatwiając jazdę wózka na poprzecznych uskokach i nierównościach.

Mobirise

Kamera inspekcyjna BCross posiada system kontroli spadków z rozdzielczością 0.1%. Wartość kąta pochylenia rury wyświetlana jest na bieżąco na monitorze oraz transmitowana jest do komputera w celu generacji raportu spadku. Monitor główny o przekątnej 8’ wyposażony jest w pokrywe antysłoneczną o zmiennym kącie pochylenia.

Mobirise

Akumulator litowy bardzo dużej pojemności. Wyjście USB do komputera.

raport

Kontakt

Adres:

Camlogic
Producent kamer inspekcyjnych i zadymiarek kanalowych
Świnoujska 5a, 54-313 Wrocław

Telefony:

tel.kom. : +48 501 151 180

E-mail:

firma@camlogic.pl

Godziny Pracy:

Pracujemy w dni powszednie
od godziny 10:00 - 17:00

Adres

Camlogic
ul. Świnoujska 5a
54-313 Wrocław

Dane kontaktowe

Email: firma@camlogic.pl
tel.kom.: +48 501 151 180